Aktualności

Zmiana adresu biura sprzedaży

Zmiana adresu biura

17 listopada 2014
Uwaga, od dnia 17 listopada 2014 r. zmianie ulega adres naszego biura na - Sygnałowa 98. W dalszym ciągu jesteśmy na terenie naszego osiedla "Rodzinne Wille Jagodno". Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego biura.
Targi stara giełda

Zapraszamy na targi

16 września 2014
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska na nadchodzących targach mieszkaniowych 20-21 września w Hali Stulecia
Dyplom

Nasza architektura doceniona w konkursie "Piękny Wrocław"

26 czerwca 2014
Z dumą informujemy, że nasze osiedle otrzymało III nagrodę w konkursie na najlepszą realizację architektoniczną ,,Piękny Wrocław" organizowanym przez Prezydenta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia. Wszystkich, którzy nie mieli okazji zobaczyć osiedla ,,Rodzinne Wille Jagodno", zapraszamy do odwiedzenia nas przy ul. Sygnałowej 78A we Wrocławiu.
Targi stara giełda

Zapraszamy na targi

25 maja 2014
Zapraszamy w najbliższy weekend 31.05.2014 - 01.06.2014 na prezentację naszej oferty podczas targów w budynku Starej Giełdy na pl. Solnym we Wrocławiu. Godziny otwarcia targów to sobota 10.00 - 17.00 i niedziela 10.00 - 18.00 Zapraszamy !!!
Teren drugiego etapu przygotowany

Przygotowania do budowy II etapu

12 marca 2014
Miło nam poinformować Państwa, że ruszyły prace związane z oczyszczeniem i przygotowaniem terenu pod budowę drugiego etapu naszego osiedla "Rodzinne Wille Jagodno". W celu zapoznania się z pełną ofertą mieszkań i szeregówek I i II etapu, zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ul. Sygnałowej 78 A
Dni otwarte 3-8 marca

Zapraszamy na dni otwarte

2 marca 2014
Zapraszamy na dni otwarte naszej inwestycji "Rodzinne Wille Jagodno", które odbędą się w terminie 03 - 08 marca (sobota) w godzinach 10.00 - 18.00 na naszym osiedlu przy ul. Sygnałowej we Wrocławiu
Zapraszamy na targi Nowy Adres 1-2 marca 2014

Zapraszamy na targi mieszkaniowe 1-2 marca

20 lutego 2014
Zapraszamy na Dolnośląskie Targi Mieszkań i Domów w najbliższy weekend 1-2 marca 2014 w Hali Stulecia. Znajdziecie nas Państwo na stoisku B2.
Lepsza komunikacja z Jagodna do Centrum !!!

Lepsza komunikacja z Jagodna do Centrum !!!

22 listopada 2013
Miło nam również poinformować Państwa w ślad za portalem gazeta.pl o planach Urzędu Miasta dotyczących usprawnienia komunikacji pomiędzy szybko rozwijającym się Jagodnem a Centrum Miasta. W planach ujęta jest przebudowa ul. Buforowej ( link do artykułu) oraz doprowadzenie linii tramwajowej na Jagodno ( link) Wykonanie powyższych prac usprawni znacznie komunikację mieszkańców osiedla "Rodzinne Wille Jagodno" zarówno z centrum miasta, jak również z autostradą A4.
Naszym mieszkańcom szykujemy prezent świąteczny !!!

Naszym mieszkańcom szykujemy prezent świąteczny !!!

22 listopada 2013
Miło nam zakomunikować, że w dniu 21 listopada 2013 r. rozpoczęliśmy remont odcinka ul. Sygnałowej prowadzący do naszego osiedla. Prace remontowe obejmują przebudowę skrzyżowania z ul. Konduktorską, oraz wykonanie całkowicie nowej drogi od ul. Konduktorskiej do wjazdu na osiedle "Rodzinne Wille Jagodno". W związku z prowadzonymi pracami, organizujemy tymczasowy objazd do osiedla przez ul. Tunelową. Prace potrwają ok. 3 tygodni, za utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy.
Tydzień otwarty - Rodzinne Wille Jagodno

Tydzień otwartych dni 14 - 19 październik !!!

11 października 2013
Zapraszamy na dni otwarte naszej inwestycji przy ul. Sygnałowej we Wrocławiu. Dla wygody naszych klientów organizujemy dni otwarte od poniedziałku 14-go do soboty 19-go października w godzinach 10.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży (Sygnałowa 78 A), gdzie będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą gotowych mieszkań i szeregówek pierwszego etapu inwestycji, oraz ofertą ciekawych mieszkań z ogrodami i tarasami drugiego etapu naszego osiedla. Zapraszamy !!!
Ostatnie dni letniej promocji

Zapraszamy na Targi "Dom. Mieszkanie. Wnętrze."

5 października 2013
Zapraszamy na targi mieszkaniowe "Dom Mieszkanie Wnętrze" w dniach 12-13 października do Hali Stulecia we Wrocławiu. Znajdziecie nas Państwo na stoisku nr 44. Dla klientów biorących udział w targach przygotowaliśmy specjalną ofertę. Po szczegóły zapraszamy na nasze stoisko.
Ostatnie dni letniej promocji

Ostatnie dni letniej promocji

23 września 2013
Ostatnie dni letniej promocji !!! Pospiesz się a zaoszczędzisz nawet do 40.000 zł !!! Szczegóły w naszym biurze sprzedaży przy ul. Sygnałowej 78A lub pod numerem telefonu 697 666 117. Zapraszamy !!!
Dni otwarte 14-15 września

Zapraszamy na dni otwarte 14-15 września

12 września 2013
Zapraszamy na dni otwarte 14 i 15 września. Czekamy na Państwa od 10 do 18. Zapraszamy!

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów

28 sierpnia 2013
Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów, które odbędą się w dniach 7-8 września w Hali Stulecia we Wrocławiu. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą gotowych mieszkań i szeregówek z etapu pierwszego naszej inwestycji, oraz z pełną ofertą mieszkań etapu drugiego, którego sprzedaż właśnie rusza. Zapraszamy na stoisko B2 !!!

Specjalna oferta wykończenia wnętrz

19 sierpnia 2013
Dla naszych klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę wykończenia zakupionego u nas mieszkania, ceny zaczynają się już od 380 zł / m2 !!! Indywidualny projekt i możliwość wyboru z szerokiej gamy materiałów wykończeniowych i dodatków. Sprawdź szczegóły w biurze sprzedaży przy ul. Sygnałowej. Zapraszamy !!!

Zapraszamy do biura na osiedlu

29 czerwca 2013
Z przyjemnością informujemy, że dla wygody naszych klientów otworzyliśmy nowe biuro na terenie osiedla ( ul. Sygnałowa 78a) Zapraszamy do biura sprzedaży, gdzie możecie Państwo zapoznać się z ofertą dostępnych na osiedlu "Rodzinne Wille Jagodno" mieszkań i szeregówek, a naszych dotychczasowych klientów zapraszamy do biura w celu załatwienia wszelkich formalności związanych ze sprawami administracyjnymi, lub po prostu na dobrą kawę :)

Zmiana adresu strony internetowej osiedla "Rodzinne Wille Jagodno"

29 czerwca 2013
Naszych dotychczasowych i nowych klientów informujemy, że z dniem 29.06.2013r. nasza strona internetowa dostępna będzie pod nowym adresem: www.rodzinnewille.wroclaw.pl, analogicznie strona dewelopera Grundwert Polska Sp z o.o. Sp.K. również zmienia adres na: www.grundwertpolska.wroclaw.pl. Zmianie ulegają również kontaktowe adresy email, wszystkie otrzymują rozszerzenie .wroclaw.pl W razie jakichkolwiek pytań związanych ze zmianami prosimy o kontakt z naszym biurem przy ul. Sygnałowej 78a, tel; 697 666 117 e-mail; biuro@rodzinnewille.wroclaw.pl
Zapraszamy na dni otwarte 20-21 kwietnia

Zapraszamy na dni otwarte 20-21 kwietnia

15 kwietnia 2013
Zapraszamy Państwa na wiosenną edycję dni otwartych na budowie w inwestycji Rodzinne Wille Jagodno, która odbędzie się 20 i 21 kwietnia w godzinach od 10:00 do 17:00. Przy tak sprzyjającej wiosennej aurze będziemy mogli zaprezentować Państwu gotowe mieszkania. Zapraszamy również na gorący posiłek.
Zapraszamy na targi 13-14 kwietnia

Zapraszamy na targi 13-14 kwietnia

4 kwietnia 2013
Zapraszamy Wszystkich Państwa na stoisko Rodzinne Wille Jagodno, gdzie podczas wiosennej edycji targów nieruchomości "DOM MIESZKANIE", która odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia 2013r w Hali Stulecia we Wrocławiu dowiecie się Państwo o szczegółach inwestycji Rodzinne Wille Jagodno. Zaprezentujemy Państwu gotowe mieszkania I etapu oraz mieszkania II etapu, który już na poprzednich targach cieszył się dużym zainteresowaniem wśród Państwa. Do zobaczenia!!!
Dni otwarte na budowie 16-17 marca

Zapraszamy na dni otwarte

5 marca 2013
W imieniu firmy Grundwert zapraszamy na dni otwarte na budowie 16-17 marca w godzinach 10:00-16:00. Zapraszamy do obejrzenia gotowych już mieszkań!
Dziękujemy za wizytę

Dziękujemy za odwiedziny na targach!

4 marca 2013
Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie na Targi Mieszkaniowe, które odbyły się w ubiegły weekend w Hali Stulecia, gdzie mogliśmy zaprezentować Państwu gotowe mieszkania w inwestycji Rodzinne Wille Jagodno. Dziękujemy również za nagrodę i zajęcie trzeciego miejsca w kategorii „Najlepsze stoisko i najlepsza obsługa targowa”, jakie dostaliśmy od uczestników targów. Nagroda ta jest dla nas zarówno wyróżnieniem jak i zobowiązaniem, aby nie tylko utrzymywać ale i podnosić nasze standardy.
Zapraszamy na targi nieruchomości, 2-3 marca, Hala Stulecia

Zapraszamy na targi "Nowy Adres"

13 lutego 2013
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów do naszego stoiska B2 na targach nieruchomości "Nowy Adres", które odbędą się w dniach 2-3 marca b.r. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Na targach będziecie Państwo mogli zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą. Będziemy mogli zaprezentować Państwu gotowe mieszkania I etapu oraz po raz pierwszy zaprezentować ofertę mieszkań II etapu. Do zobaczenia!!!
Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

17 grudnia 2012
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać Państwu najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla każdego z Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy również Państwu, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich osób. A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy Każdemu również dużo zdrowia i szczęścia. Niech nikogo nie opuszcza pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.
Zapraszamy na targi w Hali Stulecia

Zapraszamy na targi 20-21.10

17 października 2012
Serdecznie zapraszamy Państwa na targi redNet dom mieszkanie , które odbędą się w dniach 20-21 października w Hali Stulecia we Wrocławiu. Na stoisku nr 17 rozpoczynamy sprzedaż Drugiego Etapu niezwykle udanej inwestycji Rodzinne Wille Jagodno, położonej w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko do centrum – 7 km do wrocławskiego Rynku. Prezentowana inwestycja w zabudowie jednorodzinnej składa się z jedno i dwupoziomowych lokali mieszkalnych o metrażach od 64 m2 do 79 m2. Do każdego mieszkania przynależy garaż oraz duży ogród lub przestronny taras.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a być może właśnie w Rodzinnych Willach Jagodno znajdziecie Państwo Swoje Miejsce.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również lokale mieszkalne, które spełniają wymogi programu Rodzina na Swoim.
Zapraszamy na dni otwarte

Zapraszamy na dni otwarte!!!

10 września 2012
Nasza budowa będzie otwarta w nadchodzący weekend 15-16 września, zapraszamy do obejrzenia gotowych mieszkań w godzinach 10.00 - 17.00 !!!
Zapraszamy na jesienne targi nieruchomości

Zapraszamy na wrześniowe Targi Mieszkaniowe

2 września 2012
W dniach 8-9 września, zapraszamy na jesienną edycję targów mieszkaniowych, które odbędą się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Dla klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę, szczegóły na stoisku. Zapraszamy !!!
Zapraszamy do biura na budowie

Zapraszamy do naszego biura na budowie

12 sierpnia 2012
Od dnia 12.08.2012 zapraszamy do naszego biura na budowie przy ul.Syganłowej we Wrocławiu. Biuro czynne jest w dni robocze w godzinach 15.00 - 17.30. Jednocześnie informujemy, że godziny pracy biura przy ul.Powstańców Śląskich pozostają bez zmian to znaczy 9.00 - 17.00. Wszelkie informacje dotyczące pracy biura, oraz naszej oferty dostępne są pod numerem 71/ 333 22 14. Zapraszamy !!!
Zapraszamy na dni otwarte

Poczuj się jak u siebie! Dni otwarte Rodzinnych Willi Jagodno

14 maja 2012
Poczuj się jak u siebie !!! W dniach 26 -27 maja zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na dni otwarte na budowę przy ul. Sygnałowej we Wrocławiu. Podczas dni otwartych obejrzeć będzie można teren osiedla, gotowe mieszkania, a także zapoznać szczegółowo z naszą ofertą. Zapraszamy !!!
Zapraszamy na targi Rednet

Zapraszamy na targi mieszkaniowe

14 maja 2012
Zapraszamy na targi mieszkaniowe, które odbędą się 19-20 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu. Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na naszym osiedlu podczas targów, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Szczegóły na stoisku nr 17 !!! Ilość mieszkań w promocji targowej jest ograniczona.
Dziękujemy za wizytę

Dziękujemy za wizytę

6 marca 2012
Wszystkim Klientom którzy wzięli udział w targach nieruchomości 3-4 marca w Hali Stulecia dziękujemy za przybycie i zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą mieszkań. Zainteresowanych zapraszamy do naszego biura przy ul. Powstańców Śląskich 52b/14.
Zapraszamy na targi Nowy Adres!

Zapraszamy na targi "Nowy Adres"

8 lutego 2012
Wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów mamy przyjemność zaprosić na targi nieruchomości "Nowy Adres" które odbędą się w dniach 3-4 marca b.r. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Na targach będziecie Państwo mogli zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą, a nasz architekt odpowie na wszelkie pytania dotyczące konstrukcji i wykończenia budynków. Zapraszamy !!!
Budowa rozpoczęta!

Budowa rozpoczęta

30 grudnia 2011
Budowa naszego osiedla została rozpoczęta. W chwili obecnej trwają prace ziemne, oraz wylewane są fundamenty budynków. Postępy z placu budowy będziecie Państwo mogli śledzić w rubryce "zdjęcia z budowy" na naszej stronie internetowej, którą będziemy na bieżąco uzupełniali informacjami oraz zdjęciami.
Janbud - generalny wykonawca osiedla

Firma "Janbud" generalnym wykonawcą Rodzinnych Willi Jagodno

12 grudnia 2011
Wszystkich zainteresowanych informujemy, że jeszcze w grudniu tego roku rozpoczynamy budowę osiedla Rodzinne Wille Jagodno, sprzyjająca aura pozwala na wykonanie robót ziemnych, oraz fundamentowych. Dobrą wiadomością dla klientów jest również fakt, że w wyniku przetargu, generalnym wykonawcą osiedla została firma "Janbud", która poprzez ogromne doświadczenie w budowie podobnych inwestycji gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas mieszkań, oraz terminowość prowadzenia inwestycji.
Zapraszamy na targi nieruchomości

Zapraszamy na targi mieszkaniowe

15 października 2011
Serdecznie zapraszamy naszych obecnych i przyszłych klientów na targi mieszkaniowe "Dom Mieszkanie" , które odbędą się w dniach 22-23 Października w Hali Stulecia we Wrocławiu.
Znajdziecie nas Państwo na stoisku nr 18.Pozwolenie na budowę

Decyzja o pozwoleniu na budowę

21 września 2011
Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.09.2011r. Prezydent Miasta Wrocławia wydał Decyzję o Pozwoleniu na Budowę nr 2274/2001 dotyczącą budowy osiedla Rodzinne Wille Jagodno. Dla zainteresowanych Klientów, decyzja jest do wglądu w naszym biurze sprzedaży Home Progress, przy ul. Powstańców Śląskich 52b/14
{newstitle}

BZWBK partnerem inwestycji

10 sierpnia 2011
W ostatnich dniach z sukcesem zakończyliśmy negocjacje z Bankiem Zachodnim WBK, który po podpisaniu z nami umowy o finansowanie staje się oficjalnym partnerem inwestycji. Umowa dotycząca współfinansowania inwestycji z tak dużym i stabilnym parterem jakim jest BZ WBK potwierdza, że spełniliśmy warunki ułatwiające nam zapewnienie wysokiego standardu wykończenia i oddania inwestycji w terminie. Ważną informacją jest również fakt, że wszystkie pieniądze wpłacane przez naszych klientów zgodnie z umową trafiają na bezpieczny rachunek escrow, prowadzony przez BZ WBK, co zdecydowanie zwiększa ich bezpieczeństwo
{newstitle}

Ukończenie prac przygotowawczych

3 sierpnia 2011
Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że zakończone zostały prace projektowe i przygotowawcze inwestycji "Rodzinne Wille Jagodno", prowadzone przez ostatnie 8 miesięcy.Deweloper Gruntwert Polska złożył już w tut. Wydziale Architektury wniosek o pozwolenie na budowę. Inwestycja wchodzi zatem w kolejny etap realizacji