O developerze

Grundwert USA

Założyciele Grupy Grundwert od ponad 30 lat są znani na międzynarodowym rynku nieruchomości. Grundwert-USA swoją deweloperską działalność prowadzi głównie w Niemczech i Stanach Zjednoczonych, gdzie z ogromnym sukcesem zrealizowała szereg projektów zarówno w sektorze handlu wielkopowierzchniowego, biurowych, jak i inwestycji mieszkaniowych.

We wszystkie nasze projekty zaangażowani są wysoce wykwalifikowani specjaliści z branży budowlanej, architekci, inżynierowie, managerowie projektu, specjaliści w zarządzaniu aktywami na rynku nieruchomości. Każda inwestycja jest precyzyjnie przygotowywana: dogłębnie analizujemy rynek, szczegółowo przygotowujemy dane techniczne i ekonomiczne oraz dbamy o jakość wykonania i terminowość oddania inwestycji.

W zwiazku z silną pozycją finansową spółki, jak również nieskazitelną historią kredytową, czas realizacji inwestycji od fazy projektu do oddania gotowych mieszkań jest krotki a cały proces inwestycyjny gwarantuje 100% bezpieczeństwo kupującym. Dodatkowo oferujemy dogodny system zakupu w postaci płatności 10:90, co dodatkowo wpływa na komfort kupujących, ograniczajac ich ryzyko finasowe.

Główna siedziba firmy znajduje się w centrum Berlina, firma posiada również biuro w Filadelfii (USA), a także od 2011r. we Wrocławiu.

Dogłębna analiza polskiego rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska, zaowocowała podjęciem przez Grundwert decyzji o zaangażowaniu naszego potencjału w pierwszą inwestycję we Wrocławiu.

Lokalizacja biura w stolicy Dolnego Śląska nie jest przypadkowa. Miasto Wrocław to jedna z wazniejszych aglomeracji Polski, cechuje ją duża prężność gospodarcza oraz szerokie perspektywy rozwojowe.

Nasz projekt we Wrocławiu obejmuje 122 mieszkania w zabudowie typu ,,wille miejskie”. Wiodącym zalożeniem inwestycji jest zaoferowanie małej i średniej wielkości mieszkań o wysokim standardzie użytkowym, doskonale zlokalizowanych komunikacyjnie oraz położonych w pobliżu terenów rekreacyjnych.

Nasze mieszkania sa wysoce konkurencyjne na rynku, i uzupełniaja oferte mieszkaniowa, pozostajac w zasiegu kredytowym zarowno młodych małżenstw jak i innych zainteresowanych klientów. Plany inwestycyjne Grundwert Polska zakladają konsekwentną ekspansję w innych regionach kraju, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku mieszkaniowego w Polsce.

www.grundwert-usa.de